tel.:792 200 200
působíme
po celé ČR

Autozastavárna - zastavárna aut a motocyklů - vozidlo můžete nadále užívat 

Naše autozastavárna Praha Dozastavy.cz- zastavárna aut zastavuje: veškeré automobily, motocykly, veterány, dodávky, terénní a sportovní automobily, autobusy, nákladní automobily, karavany, obytná auta, stavební stroje (bagry, nakladače, traktory, bobíky apod.). Nejlevnější zastavárna aut pro Váš vůz. Naše autozastavárna a zastavárna aut Praha vyřeší rychle vaší složitou finanční situaci a převezmete peníze v hotovosti do 15 minut.

Společnost Dozastavy.cz - autozastavárna Praha, působí a bere do zástavy, automobily a motocykly všech značek a po celé ČR. Dejte auto do zástavy, peníze obdržíte do 15 minut a vozidlo můžete i nadále užívat během zástavy.

Jak postupovat:

  1. Zavolejte nám do zastavárny aut nebo pošlete informace (vyplněný formulář) o Vašem automobilu / motocyklu a my se s Vámi ihned spojíme.
  2. Zdarma oceníme Vaše vozidlo a domluvíme se na výši zástavy. Doba zástavy závisí pouze na Vás. 
  3. Domluvte se, zda vozidlo zůstane zaparkované na našem hlídaném parkovišti či v garážích a nebo, zda budete chtít vozidlo nadále užívat a jezdit s ním dle Vašich potřeb.
  4. Přijedete k nám na pobočku do autozastavárny - svobodně uzavřete smlouvu a dáte auto do zástavy.
  5. Vyplácíme domluvenou částku a odjíždíte s penězi k Vaší spokojenosti. Vše probíhá velmi slušně a diskrétně, tak pracuje autozastavárna Praha.

 

Co potřebujete: občanský průkaz nebo pas, Vaše vozidlo, velký a malý technický průkaz, klíče od vozidla, kupní smlouvu nebo fakturu (pokud ji máte), servisní knížku (pokud ji máte), zelenou kartu, havarijní pojištění (pokud ho máte)

VŠE PROBĚHNE SLUŠNĚ, PROFESIONÁLNĚ A DISKRÉTNĚ
kontakt volat

KONTAKT

kontakt
tel.: 792 200 200 NON-STOP
kontakt
Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od Hlavního nádraží
kontakt dozastavy@dozastavy.cz
kontakt
Otevírací doba po-pá: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovni dobu.
kontakt
Jméno a příjmení
Telefon
Kontaktní e-mail
Město
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800