tel.:792 200 200
působíme
po celé ČR

Novinky

Autozastavárna Praha poskytne rychlé zástavy všech vozidel, nemovitostí a luxusních hodinek. Dejte auto do zástavy Praha a naše autozastavárna Praha vyplatí diskrétně penize v hotovosti a to do 15 minut. Poskytneme i rychle výkup luxusních hodinek a zástavu hodinek po celé České republice. Kontaktujte nás na telefonu 792 200 200.  

Dozastavy.cz poskytuje odborné služby v oblasti výkup luxusních hodinek, zastavárna luxusních hodinek Praha a bazar hodinek Praha i celá ČR.Rychlý výkup luxusních hodinek za hotové provedeme po celé ČR vyplatíme za vaše luxusní hodinky nejvyšší možnou cenu. Volejte 792 200 200 a domluvte si schůzku.

Zastavárna aut Dozastavy.cz vezme auto do zástavy a vozidlo můžete i nadále užívat pro své potřeby.
Autozastavárna Dozastavy. cz poskytne rychlou a solventní zástavu oproti vašemu vozidlu a vše proběhne rychle a diskrétně k vaší spokojenosti. Peníze vám vyplatíme v hotovosti a do 15 minut. Volejte nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás na pobočce. 

Naše nová, větší centrální pobočka autozastavárny Dozastavy.cz na adrese Roháčova 77 Praha 3, Žižkov, je vám již plně k dispozici každý den.  Zástavy aut, nemovitostí a luxusních hodinek za výhodných podmínek. 
Dejte auto do zástavy a peníze obdržíte v hotovosti do 15 minut.
Volejte nonstop linku Autozastavárna Praha Dozastavy.cz na telefonu 792 200 200.

Autozstavárna Dozastavy.cz vezme Váš vůz do zástavy a vyplatí peníze v hotovosti do 15 minut. Zastav svůj vůz a dejte auto do zástavy do naší spolehlivé diskrétní české autozastavárny a budete v jistotě, že jste uzavřeli férovou smlouvu za výhodných podmínek k vaší spokojenosti. Vše proběhne rychle a bez skrytých poplatků. Vozidlo můžete i nadále užívat a nebo může stát u nás v autozastavárně na bezpečném místě. Zastavárna aut Praha Dozastavy.cz je Vám k dispozici na nonstop lince 792 200..

Nejvyšší zástavy luxusních hodinek a výkup luxusních hodinek v Praze, poskytuje naše společnost Dozastavy. cz. Působíme po celé ČR i na Slovensku: výkup a zástavy hodinek Brno, zástavy a výkup hodinek Olomouc, zástava a výkup hodinek Plzeň, zástavy hodinek a výkup hodinek České Budějovice, zástava a výkup hodinek Pardubice a Hradec Králové. Na Slovensku výkup hodinek a zástavy hodinek Bratislava. Volejte na 792 200 200 a domluvte si termín schůzky.
 

Dozastavy.cz nejlevnější zastavárna aut připravuje od 1.10.2017 novou větší pobočku na Praze 3, kde budete moci dát auto do zástavy za výhodných podmínek a smlouvu uzavřít k vaší spokojenosti, peníze obdržíte v hotovosti a do 15 minut. Neváhejte zavolejte nám a domluvte si schůzku, nonstop linka 792 200 200 je vám k dispozici nonstop.

Naše autozastavárna Praha Dozastavy.cz poskytuje rychlé finanční prostředky oproti zástavě Vašeho vozidla. Zastavárna aut Praha Dozastavy .cz provozuje nonstop linku 792 200 200, kde Vám rádi poskytneme veškeré informace jak dát auto do zástavy a obdržet peníze ihned a na ruku. Zastav vůz a hotovost obdržíte do 15 minut u nás na pobočce v centru Prahy.
Provádíme zástavy všech vozidel, motorek i lodí a máme nízké poplatky - nejlevnější zástavy vozidel.

Autozastavárna Dozastavy.cz má otevřeno i po dobu dovolených a celých prázdnin. Naše zastavárna aut Praha Dozastavy.cz bere do zástavy věškeré auta, motorky ale i luxusní hodinky a nemovitosti. Vyplácíme hotově a máme nízký úrok/ poplatek. Neváhejte a volejte na nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku.

Naše autozastavárna Praha Dozastavy.cz zastavuje všechny vozidla, motorky, nemovitosti, luxusní hodinky a další hodnotné předměty. Vyřešíme rychle Vaši složitou finanční situaci, držíme slovo a dohodu, kterou s klientem uzavřeme k oboustrané spokojenosti. Volejte nonstop linku 792 200 200, jsme tu pro Vás.

Volejte nonstop linku autozastavárny Praha Dozastavy.cz 792 200 200 a vyřešíme rychle vaše finanční problémy i na Velikonoce. Naše zastavárna aut je pro Vás připravena i na pomlázku, jednáme korektně a profesionálně.

VŠE PROBĚHNE SLUŠNĚ, PROFESIONÁLNĚ A DISKRÉTNĚ
kontakt volat

KONTAKT

kontakt
tel.: 792 200 200 NON-STOP
kontakt
Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od Hlavního nádraží
kontakt dozastavy@dozastavy.cz
kontakt
Otevírací doba po-pá: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovni dobu.
kontakt
Jméno a příjmení
Telefon
Kontaktní e-mail
Město
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800