tel.:792 200 200
působíme
po celé ČR

Novinky

Potřebujete získat potřebnou částku a nemáte momentálně patřičnou hotovost? Pak je tu možnost získat peníze formou zástavy nemovitostí. Nevíte jak funguje zástava nemovitosti? Lámete si hlavu jak a kde uzavřít půjčku ručenou bytem či domem nebo i pozemkem? U nás Vám nabídneme rychlou půjčku, kde máte možnost ručit nejen nemovitostí, ale i autem motorkou či luxusními hodinkami. Volejte na naši nonstop linku 792 200 200 a oceníme předmět zástavy zdarma po telefonu. Působíme po cele ČR, naši..

Zbystřete, je tu naše spolehlivá půjčka ručená vašim vozidlem, které můžete nadále užívat a nebo ho u nás zaparkovat. Hotovost  obdržíte do 30 minut. Sháníte peníze a máte auto, motorku, karavan, nebo obytný vůz? Zastavte své vozidlo u nás a dále jej používejte. Úrok už od 4,0 %. Vyplatíme až 80% z ceny vozu. Navštivte autozastavárnu Dozastavy.cz Praha, zástavy vozidle jsou naše parketa - uděláme Vám i smlouvu na míru k Vaší spokojenosti. Působíme téměř po celé ČR, najdete nás v..

Zastihla Vás nečekaná finanční situace a potřebujete ji urgentně vyřešit? Pokud jste vlastníkem nemovitosti, automobilu, motocyklu nebo například luxusních hodinek, tak jste na správné adrese. Naše společnost Dozastavy.cz je jedním z předních poskytovatelů zástav v České republice. Vaši složitou finanční situaci s chutí a bez problému rychle vyřešíme. Máme pobočky v Praze, Plzni, Brně a Olomouci a kde nejsme, tam za Vámi i rychle dojedeme. Žádná částka pro nás není problém. Vezmeme do..

  1. Ozvěte se nám prostřednictvím FormulářeemailuWhatsAppu. Zašlete několik fotek vozidla či motocyklu, včetně ujetých km, malého a velkého technického průkazu.

  2. Můžete nám poslat fotky..

Výhodou zástavy vozidel, luxusních hodinek a nemovitostí prostřednictvím naši společnosti Dozastavy.cz je také rychlost celého procesu. Stačí si najít naší pobočku ve vašem okolí, domluvit si schůzku a odborný tým se postará o sepsání férové smlouvy. Pokud budete s nabízenou cenou spokojeni, můžete ihned podepsat smlouvu a dostanete hotovost do ruky. Tento jednoduchý proces ušetří váš čas i energii potřebnou pro jiné záležitosti. Najdete nás v Praze, Brně, Pardubicích a také v Olomouci i ve..

Značka Tudor je jednou z nejvýznamnějších a nejdéle fungujících hodinářských značek na světě. Její historie sahá až do roku 1926, kdy byla založena v Anglii. Od samého počátku se Tudor zaměřovala na výrobu kvalitních a spolehlivých hodinek za dostupné ceny. Díky svému inovativnímu designu a technologickým pokrokům si rychle vybudovala pověst mezi profesionálními potápěči, vojenskými jednotkami i sportovci. V průběhu let prošla řadou změn, ale stále si udržuje svoji prestiž a popularitu mezi..

Umožníme vám snadno a rychle získat prostředky na podnikání, řešení složité životní situace či na jakékoliv jiné účely. Dejte auto do zástavy a finance máte do 20 minut. Společně určíme férovou cenu vašeho vozu. Výši zástavy určíme podle vašich potřeb. Když auto zanecháte na našem parkovišti,
snížíme vám rezervační poplatek.
Pokud chcete dále jezdit, můžeme zařídit i pojištění
a zajistíme nejnižší rezervační poplatek v ČR. Navštivte naše pobočky v Praze, Brně, Jihlavě a..

Prázdniny jsou za námi a opět se rozjel školní rok v plném proudu a s tím i naše autozastavárna Praha - Dozastavy.cz. Jsme v plném pracovním nasazení, připraveni vám nabídnout, naše špičkové služby v oblasti zástavy vozidel, motocyklů, nemovitostí a výkupu luxusních značkových hodinek Rolex, Breitling, Omega, Hublot, IWC, Audemars Piguet a dalších švýcarských hodinek. Provozovny Praha, Brno, Olomouc i Pardubice a Plzeň jsou k dispozici splnit vaše požadavky. Volejte naší nonstop linku a..

Velikonoce 2023 - otevřeno 10.04.2023 21:17

Pevně věříme, že všichni naši klienti strávili přijemné veselé Velikonoce a užili si tak zasloužené volno. Naše autozastavárna Praha má od zítřejšího dne 11.4.2023 opět plně otevřeno a jsme připraveni splnit vaše požadavky v oblasti výkupu a zástav luxusních hodinek, automobilů i motocyklů a nemovitostí. Navštivte naše provozovny v Praze, Brně, Plzni a v Pardubicích. Na Slovensku jsme k dispozici v centru Bratislavy poblíž Sheronu. Volejte nonstop linku +420 792 200 200 a sjednejte si schůzku,..

Naše společnost, jako poskytovatel zástavy vozidel a luxusních hodinek, vám také nabízí rychlou půjčku ručenou auty, motocykly, luxusními hodinkami a nemovitostmi. Vaši nemovitost můžeme rychle vykoupit nebo vzít do zástavy a to za úrok už od 1%. Neváhejte a pro více informací nás kontaktujte na telefon 792 200 200. Jsme Vám k dispozici v Praze, Brně, Pardubicích, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Plzni.

29.01.2023 12:30

V roce 2023 si občané České republiky zvolili nového presidenta. Pevně věříme, že i vy, kteří máte potřebu využít služeb v oblasti autozastavárny, zástavy nemovitostí a výkupu čí zástavy luxusních hodinek se rozhodnete pro naší společnost Dozastavy.cz. Jsme i nadále připravení poskytnout komplexní služby v oblasti zástavy i výkupu vozidel, motocyklů, švýcarských značkových hodinek, bytů, domů, pozemků  a všech dalších nemovitostí. Navštivte naš pobočky v Praze, Brně, Olomouci,..

 Jménem naší zaběhnuté společnosti Autozstavárna Dozastavy.cz - Zastavárna Aut Praha bychom rádi popřáli vše nejlepší do nového roku 2023, hlavně zdraví a hodně radosti i štěstí. Jme opět připraveni, poskytnout všem našim klientům kvalitní služby v oblasti zástavy a výkupu luxusních hodinek, nemovitostí a především všech vozidel a motocyklů. Neváhejte a navštivte naši pobočku v Praze, Brně, Olomouci a Pardubicích. Nově jme také na Slovensku v centru Bratislavy. Těšíme se na Vás

Na naší pobočce v Brně - Štýřice v ulici Petržálkova poblíž budovy AZ Toweru, můžete rychle a bezpečně prodat, nebo dát na výkup, či do zástavy, své luxusní hodinky, auto, motocykl i nemovitost a to jak byt, dům, chatu, chalupu i pozemky. Rychle zdarma oceníme a nabídneme vám nejlepší možnou cenu. Pro zákazníky z Brna a okolí jsem k dispozici od pondělí do pátku a po telefonické dohodě je možnost i o víkendu. Naše společnost je v Jihomoravském kraji největším specialistou na výkup a..

Vítáme vás na stránkách společnosti Dozastavy.cz, jenž se úzce specializuje na výkup, zástavy i následný prodej luxusních použitých švýcarských hodinek značek Rolex, Hublot, Omega, IWC, Breguet, Breitling, Panerai, Audemars Piguet, Patek Philippe, Cartier, Chopard. K dispozici máme pro všechny zájemce zřízenou nonstop telefoní linku 792 200 200, na které rádi odpovíme na vaše dotazy a domluvíme si s vámi schůzku u nás v kanceláři. Navštivte naše pobočky v Praze, Brně, Olomouci i Ostravě a..

Připravujeme pro naše zákazníky otevřít novou pobočku výkupu a zástav hodinek v Brně a to v Heršpické ulici poblíž budovy AZ Tower. Zde budete moci prodat či zastavit vaše luxusní nové i použité hodinky a nebo dát do zástavy svůj automobil či motocykl. Autozastavárna Praha Dozastavy.cz s pobočkou v Brně vám bude k dispozici a nabídne nejlepší možnou cenu. Platíme ihned v hotovosti nebo převodem na váš bankovní účet. Využijte našich solventních služeb a domluvte si schůzku na nonstop lince 792..

Srdečně vás vítáme na stránkách naší společnosti Dozastavy.cz jenž se specializuje na výkup a zástavy luxusních hodinek, vozidel a nemovitostí. Autozastavárna Praha je v novém školním roce připravena poskytnout službu všem zájemcům a to i těm co nejsou z Prahy. Náš obchodní zástupce vás navštíví v Brně, Olomouci, Pardubicích i sousedním Hradci králové, také v Plzni a přijedeme za vámi i do Českých Budějovic a Liberce. Zástavu vozidel a hodinek včetně výkupu si domluvte na telefoní nonstop..

Vítejte na stránkách společnosti Dozastavy.cz jednoho z největších poskytovatelů zástav vozidel, nemovitostí a luxusních hodinek v České republice. Jen co pomalu odezněl problém s nemocí Covid 19, zasáhla svět válka na Ukrajině. Naše společnost poskytla finanční dar na humanitární pomoc obětem této války a pevně doufáme, že se celá situace brzy uklidní a bude nastolen klid zbraní. Jsme připraveni poskytnout všem zájemcům výkup i zástavu luxusních hodinek  a automobilů v naší..

Řešíte, kde v současné době rychle získat finanční pomoc? Doba pandemie Covidu se blíží ke konci a naše společnost autozastavárna Praha Dozastavy.cz je připravena poskytnout peníze v hotovosti i převodem pro vaše potřeby. Výkup i zástavy aut, luxusních hodinek a nemovitostí poskytneme každý den. Naše pobočky najdete nejen v Praze, ale i Brně, Olomouci, Znojmě, Plzni, Hradci Králové a Pardubicích. Kontaktní místa máme také v Teplicích, Českých Budějovicích, Kladně i v Kolíně, Mladé Boleslavi a..

Všem našim zákazníkům, přejeme vše nejlepší v novém roce 2022 a to hodně zdraví, pracovních úspěchů a klidu v rodiném životě. Naše společnost Dozastavy.cz autozastavárna Praha i celá ČR je Vám i nadále každý den k dispozici. Poskytneme rychlou zástavu všech vozidel, motocyklů, nemovitostí a luxusních hodinek.

Nevíte si rady jak zastavit vaše luxusní hodinky, nemovitost nebo auto či motorku a získat tak potřebné finance? Společnost Dozastavy.cz autozastavárna Praha - zastavárna aut a hodinek vám ráda poskytne rychlou půjčku nebo odkoupí váš automobil, dům či byt, ale také luxusní hodinky Rolex, Omega, Breitling, Hublot, Audemars Piguet, Patek Philippe, Vacheron Constantin, IWC, Breguet a další luxusní švýcarské nové i použité hodinky. Dejte auto do zástavy a peníze obdržíte při podpisu smlouvy už za..

Naše společnost autozastavárna Praha - zastavárna aut Dozasatavy.cz umožnuje užívat váš vůz i nadále po celo dobu zástavy. Dejte k nám auto do zástavy a jezdíte v něm i po uzavření smlouvy. Váš vůz užíváte po celou dobu a bez omezení. Tato rychlá půjčka oproti zástavě auta, je možnost, jak ihned získat peníze a ručit svým vozem i bez nutnosti složitých procesů schvalování a lustrací. Zastav auto u nás a peníze obdržíte do 15 minut hned při podpisu smlouvy a to v hotovosti nebo převodem na..

V naší společnosti Dozastavy.cz můžete zastavit vozidlo, nemovitost i luxusní švýcarské hodinky. V době pandemie Sars Covid 19 máme otevřenou naši kancelář a dodržujeme přísné bezpečnostní opatření nařízené vládou. Prostory jsou pravidelně dezinfikovány a pro naše klienty je v nabídce respirátor ffp2 nebo nano rouška zdarma. Pokud u nás v autozstavárně Praha zastavíte svůj vůz tak ho můžete i nadále užívat a jezdit v něm tak jak potřebujete. Poskytneme i zajímavou zástavu nemovitostí a to jak..

Naše společnost autozastavárna Praha Dozastavy.cz má pro vás otevřenou naši hlavní kancelář i v době pandemie Covidu 19. Dodržujeme opatření schválená vládou v oblasti hygienických předpisů. Rádi vám poskytneme rychlou zástavu všech vozidel, nemovitostí a luxusních hodinek. Provádíme i výkup hodinek a zástavu to ihned a v hotovosti. V případě, že chcete dát do zástavy auto, tak ho můžete u nás i nadále užívat a jezdit s ním. Půjčíme vám peníze i na zástavu nemovitostí. Pokud vlastníte byt,..

Všem starým i novým klientům přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021. Služby naší autozastávárny Praha, zastavárny aut Dozastavy.cz budou fungovat i nadále v roce 2021 a těšíme se na vás. Pro stálé zákazníky poskytneme věrnostní slevy a vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy a jezdit s ním. Zájemcům z celé České republiky, ale i ze Slovenska, Německa, Itálie, Ruska a Ukrajiny nabízíme profesionální zástavu luxusních hodinek a také výkup hodinek Švýcarských značek jako je Rolex, Hublot..

Víte, kde získat i v období pandemie Covid 19 peníze oproti zástavě aut, hodinek a nemovitostí? Autozastavárna Praha Dozastavy.cz je otevřena a funguje i online. Zavolejte na nonstop číslo 792 200 200 a domluvte si termín návštěvy v naší kanceláři v centru Prahy.  Zde můžete získat půjčku ručenou autem, motorkou, nebo dát do zástavy i výkupu vaše luxusní hodinky čí nemovitost. Máme pobočky v Pardubicích, Plzni a také v Olomouci a Liberci. Auto do zástavy můžete dát i v Českých..

Nyní i v období pandemie COVID 19 poskytneme všem zájemcům rychlou zástavu vozidel, luxusních hodinek i nemovitostí. Peníze vyplatíme ihned a v hotovosti. Nosíme roušky a dodržujeme řádně pravidla hygieny a používáme dezinfekci. Vše probíhá rychle, slušně, diskrétně a bezpečně. Autozastavárna Praha Dozastavy.cz  je vám k dispozici na nonstop lince 792 200 200. Neváhejte, zavolejte a auto můžete užívat i po dobu zástavy a jezdit s ním. Rychlá půjčka ručená autem, nemovitostí a..

Rychlá půjčka ručená ručená autem a peníze ihned na ruku v hotovosti nebo bankovním převodem, to vše lze získat během 15 minut v naší zastavárně aut Dozastavy.cz se sídlem v Praze. Máme pro vás otevřeny nové pobočky v Brně, Plzni a na jihu jsem v Českých Budějovicích. Nové zastoupení je také v Karlových Varech, Chomutově, Teplicích a Ústí nad Labem. Pro klienty z Východních Čech je tu autozastavárna Pardubice a Hradec Králové a malou pobočku máme také v Trutnově. Dejte vaše auto do zástavy a..

Nikdy jste nevyužili služeb autozastavárny a řešíte na koho se s důvěrou obrátit ohledně půjčky ručené autem? Naše společnost poskytuje rychlé zástavy všech vozidel za nízký poplatek a své vozidlo můžete i nadále užívat a jezdit s ním jako doposud. V případě že nemáte exekuci a insolvenci můžete u nás uzavřít smlouvu a za 20 minut odjíždíte domů s penězma v kapse. Sídlíme v centru Prahy a působíme i v dalších městech jako jsou Plzeň, Pardubice a Liberec. Tam kde nejsme, tak za vámi můžeme..

Informace pro všechny zákazníky naší autozastavárny Praha Dozastavy.cz. I v letních měsících, během prázdnin máme pro vás otevřeno každý všední den a o víkendu nás je možné navštívit po telefonické domluvě. Denně pro vás poskytujeme zástavy aut, nemovitostí a výkup i zástavu luxusních hodinek. Nonstop telefoní linka 792 200                  200 je připravena odpovědět na vaše dotazy a rádi vám poradíme jak uzavřít diskrétně a rychle spolehlivou..

Společnost Dozastavy.cz se sídlem v Praze poskytuje rychle peníze oproti zástavě aut, nemovitostí a luxusním hodinkám. Platíme ihned a v hotovosti, finance obdržíte ihned při podpisu smlouvy. Naše autozastavárna Praha nabízí zástavu vozidel a motocyklů - vaše vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy. Přijmeme do zástavy i luxusní švýcarské hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Hublot, IWC, Patek Philippe atd. Vaše značkové hodinky můžeme od Vás i vykoupit. Působíme po celé ČR a to v Brně,..

VŠE PROBĚHNE SLUŠNĚ, PROFESIONÁLNĚ A DISKRÉTNĚ
kontakt volat

KONTAKT

kontakt
tel.: 792 200 200 NON-STOP
kontakt
Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od Hlavního nádraží
kontakt dozastavy@dozastavy.cz
kontakt
Otevírací doba po-pá: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovni dobu.
kontakt
Jméno a příjmení
Telefon
Kontaktní e-mail
Město
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800