tel.:792 200 200
působíme
po celé ČR

Novinky

Společnost Dozastavy.cz se sídlem v Praze poskytuje rychle peníze oproti zástavě aut, nemovitostí a luxusním hodinkám. Platíme ihned a v hotovosti, finance obdržíte ihned při podpisu smlouvy. Naše autozastavárna Praha nabízí zástavu vozidel a motocyklů - vaše vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy. Přijmeme do zástavy i luxusní švýcarské hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Hublot, IWC, Patek Philippe atd. Vaše značkové hodinky můžeme od Vás i vykoupit. Působíme po celé ČR a to v Brně,..

Dostali jste se během karantény spojené s Covid 19 do finanční tísně? Autozastavárna Dozastavy.cz je připravena půjčit potřebnou finanční částku za vaše vozidlo. Dejte auto do zástavy, peníze obdržíte do 15 minut a váš vůz můžete stále využívat a jezdit s ním. Děláme i zástavy nemovitostí a luxusních hodinek. Máme centrální pobočku v Praze, ale najdete nás i v Brně, Plzni a také v Pardubicích. Náš tým zkušených odborníku je vám k dispozici každý den a poskytne vám diskrétně profesionální..

Řešíte vaši složitou finanční situaci? Jste zde na správné adrese. Naše rychlá půjčka ručená autem, nemovitostí nebo luxusními hodinkami je zde pro vás a máme otevřeno. Zavolejte na nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás v autozastavárně Praha, jenž je specialista i na zástavu a výkup luxusních hodinek a nemovitostí. Dejte auto do zástavy a můžete ho nadále využívat a jezdit s ním, u nás to tak jde. Jste li z Prahy, Brna či Plzně, nebo bydlíte v Jihlavě, Pardubicích i..

Naše společnost má pro vás otevřenou hlavní kancelář na Praze 3, kde vám poskytneme rychlou zástavu aut, motorek, nemovitostí a luxusních hodinek. V případě zájmu je nutné si nejprve domluvit návštěvu na telefoním čísle 792 200 200 a poté navštívit naší pobočku - po dobu pandemie je povinnost mít ochranou roušku a nejlépe i jednorázové rukavice nebo ruce dezinfikujte patřičným gelem. Půjčka ručená autem, hodinkami nebo nemovitostí je uskutečněna v naši dezinfikované kanceláři. Autozastavárna..

Přemýšlíte, kde rychle získat peníze v hotovosti? Navštivte naší společnost Autozastavárna Praha Dozastavy.cz a můžete získat potřebný obnos do 15 minut ihned při podpisu smlouvy. Zastavujeme auta, motorky, nemovitosti a luxusní hodinky. Automobil můžete využívat i po dobu zástavy a jezdit s ním. Luxusní značkové hodinky zastavíme nebo od vás vykoupíme za slušnou cenu. Naše zastavárna aut má pobočku v Pardubicích, Hradci Králové a Plzni. Zavolejte na nonstop telefon 792 200 200 a..

Lámete si hlavu jak nejrychleji získat potřebné peníze? Kontaktujte naši autozastavárnu Praha Dozastavy.cz a my vám rychle a bezpečně poskytneme potřebnou finanční hotovost. Ručit můžete vaším vozidlem, nemovitostí a do zástavy i na výkup vezmeme luxusní hodinky značek Breitling, Rolex, Omega, IWC, Zenith, Patek Philippe, Hublot, Audemars Piguet, Tag Heuer a další top švýcarské značkové hodinky. V případě, že se rozhodnete dát do zástavy vaše auto, motorku i karavan, tak je možné ho i nadále..

Zdravíme všechny naše zákazníky v novém roce 2020 a rádi vám poskytneme rychlou zástavu aut, luxusních hodinek a nemovitostí. Autozastavárna Praha vám umožní vozidlo užívat i během zástavy a to za nejnižší cenu v ČR. V případě, že chcete vaše luxusní hodinky prodat, tak nabízíme rychlý výkup za rozumné ceny a peníze obdržíte ihned při podpisu smlouvy. Zastavárna aut Praha Dozastavy.cz působí i v Pardubicích a sousedním Hradci Králové. Své zákazníky máme také v Plzni a Českých Budějovicích..

Autozastavárna Dozastavy.cz nabízí rychlou zástavu všech vozidel a motocyklů. U nás můžete své auto užívat i po dobu zástavy a jezdit s ním nadále. Navštivte naší pobočku Praha a peníze obdržíte do 15 minut ihned při podepsání smlouvy. Půjčka ručená autem je rychlý způsob jak vyřešit finanční problém a získat hotovost. Zastavit své vozidlo můžete po celé ČR. Náš mobilní technik přijede i k vám do Plzně, Pardubic, Hradce Králové,  ale i do Českých Budějovic i Olomouce. Poskytneme i..

Naše rychlá půjčka se zástavou auta, nemovitostí a luxusních hodinek je určena pro každého a bez nahlížení do registru. Po dobu zástavy můžete své vozidlo nadále užívat a jezdit s ním jak doposud. Zastavárna aut Dozastavy.cz Praha vám vyplatí potřebnou sumu v hotovosti nebo expresně na váš účet. Dejte u nás auto do zástavy a půjčíme vám až 85% z ceny vozidla. Volejte naší nonstop linku a zarezervujte si termín schůzky u nás na pobočce a to bez čekání. Připravujeme pro vás novu..

V naší pobočce autozastavárna Dozastavy.cz Praha, obdržíte peníze oproti zástavě vašeho vozidla ihned po podepsání smlouvy. Výplata proběhne v hotovosti a vaše vozidlo můžete i nadále užívat pro vaše potřeby. Dejte auto do zástavy v pobočce naší zastavárny aut v Praze, Brně ale i v Pardubicích a Hradci Králové. Nově pro vás otevřeme další pobočky v Plzni, Liberci a už také na Kladně a v Jihlavě a brzy zahájí provoz autozastavárna České Budějovice a Teplice. Pro zájemce co vlastní..

Potřebujete urychleně řešit vaši finanční situaci?  Tak neváhejte a zavolejte nám do naší Autozastavárny Praha - Dozastavy.cz. U nás můžete dát auto do zástavy a přitom ho i nadále užívat po dobu jak potřebujete. Poskytneme všem zájemcům rychlou zástavu automobilů a luxusních hodinek jako jsou Rolex, Omega, Breitling a další švýcarské značky. Vaše luxusní hodinky od vás můžeme i vykoupit nebo pouze vzít jako zástavu a peníze vyplatíme ihned a v hotovosti. Navštivte naší hlavní pobočku..

Řešíte li momentální nedostatek financí, navštivte naší společnost autozastavárna Praha Dozastavy.cz a dejte vaše auto do zástavy. Poskytneme vám rychlou půjčku ručenou vaším autem. Zastavárna aut jedná rychle, peníze si odvezete do 15 minut a vozidlo můžete po dobu zástavy stále používat. Máme pobočky i v dalších městech a to v Pardubicích nebo sousedním Hradci Králové. V Jižních Čechách jsou to České Budějovice a na západě autozastavárna Plzeň a Karlovy Vary. Zavolejte nám na centrální..

Už máme po dovolené a jsme opět připravení vám nabídnout služby v oblasti zástavy automobilů, luxusních hodinek a nemovitostí. Autozastavárna Praha Dozastavy.cz poskytne rychle a levně peníze v hotovosti za vaše vozidlo, jenž u nás můžete užívat i po dobu zástavy a nadále s ním jezdit. Využít můžete také našich služeb v Pardubicích nebo autozastavarně v  Hradci Králové. Dejte auto do zástavy Praha a dostane se vám slušného a korektního jednání, které již ocenilo řada našich klientů v celé..

Společnost Dozastavy.cz nabízí rychlou zástavu aut a motocyklů po celé ČR a vozidlo můžete užívat i nadále po dobu zástavy. Dostanete li se do finanční nouze, neváhejte nás kontaktovat na telefon 792 200 200 a vyřešíme vaší finanční situaci. Naše půjčka ručená vaším vozidlem je tu přesně pro vás. Peníze obdržíte do 15 minut a vše proběhne rychle, slušně a diskrétně. Náš odborný personál je vám k dispozici každý den a se vším vám rád pomůže, tak funguje Autozastavárna Praha s hlavní..

Jste ve finanční nouzi a potřebujete rychle sehnat peníze v hotovosti? Využijte tedy naší půjčku oproti zástavě automobilu. Dejte váš vůz do zástavy do naší autozastavárny Praha a obdržíte peníze ihned v hotovosti a váš automobil můžete nadále užívat i po dobu zástavy auta. neváhejte a zavolejte nám a uzavřeme smlouvu k vaší spokojenosti. Zastavárna aut Dozastavy.cz je vám k dispozici na nonstop lince 792 200 200.

V případě, že potřebujete rychle řešit vaši finanční situaci jsme vám k dispozici a rádi pomůžeme. Naše autozastavárna Praha Dozastavy.cz poskytne rychlou zástavu všech vozidel a peníze vyplatí ihned a v hotovosti. Po dobu zástavy můžete svůj vůz i nadále užívat dle vašich potřeb, vše proběhne rychle a diskrétně k vaší spokojenosti. Zastavárna aut působí po celé ČR a půjčí na vaše auto, motocykl částku do výše 80% z ceny vozidla. Volejte nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku ještě..

Naše autozastavárna Praha Dozastavy.cz je z spolehlivá zastavárna aut, nemovitostí a luxusních hodinek. V případě, že využijete naše služby v oblasti zástavy vozidel tak můžete své auto i nadále užívat. Dejte auto do zástavy a peníze obdržíte do 15 minut a v hotovosti. Působíme po celé ČR a máme nejnižší poplatky - úroky. Jednáme slušně a diskrétně k spokojenosti všech zákazníků. Neváhejte a zavolejte naši nonstop linku 792 200 200 a domluvte si u nás schůzku, vyřešíme vaše finanční potíže...

Nabízíme slušnou a solventní zástavu všech vozidel a svůj vůz můžete u nás užívat i po dobu zástavy vozidla - peníze obdržíte ihned a v hotovosti při podpisu smlouvy.  Vyplácíme až do 80% z odhadní ceny vozidla, máme nízké úroky a dobu trvání smlouvy si můžete určit sami podle vašich potřeb. Volejte nonstop linku 792 200 200 a můžete si domluvit schůzku u nás v kanceláři ještě dnes, naše zastavárna aut je vám plně k dispozici.

Jsme nejlevnější autozastavárna Praha - Dozastavy.cz - kde vozidlo užíváte i po dobu zástavy. Naše zastavárna aut vám umožní vozidlo užívat i během zástavy auta a zaplatíte nejnižší úroky na trhu. Dejte auto do zástavy Praha a peníze obdržíte ihned a v hotovosti. Nabízíme vám i zástavy nemovitostí a zástavy a výkup luxusních hodinek. Autozastavárna Praha 1, Autozastavárna Praha 2, Autozastavárna Praha 3, Autozastavárna Praha 4 a 5.
Volejte nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku u..

Dejte auto do zástavy do naší autozastavárny Praha - Dozastavy.cz a vozidlo můžete i nadále užívat po dobu zástavy a jezdit s ním dle vašich potřeb. Peníze obdržíte do 15 minut a v hotovosti a přitom máte váš vůz stále k dispozici. Zastav vůz za nízký úrok a slušných podmínek s korektní smlouvou a odhadem zdarma a obdržíte na zástavu až 90% z ceny vašeho vozidla. Smlouvu uzavíráme na měsíc s možností prodloužení na dobu dle vaší potřeby. Působíme po celé ČR neváhejte a domluvte si schůzku na..

Dejte auto do zástavy do naší autozastavárny a můžete vozidlo používat i po dobu zástavy vozidla. Peníze obdržíte v hotovosti do 15 minut ihned a na místě. Využijte naše služby a věříme, že naše zastavárna aut Praha splní vaše očekávání - jednáme rychle, slušně a k vaší spokojenosti. Volejte nonstop linku autozastavárna Praha Dozastavy.cz 792 200 200, jme tu pro vás k dispozici.   

Zastavárna aut Dozastavy.cz - autozastavárna Praha je zastavárna aut, kde vozidlo užíváte i po dobu zástavy aut. Působíme po celé ČR, dejte auto do zástavy a obdržíte hotovost do 15 minut. Naše půjčka ručená autem je tu pro vás. Jednáme rychle, slušně a diskrétně a zastavujeme všechny auta, motorky i nemovitosti a luxusní hodinky - zastavárna s dobrou pověstí a perfektními službami - volejte nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku.

Nabízíme vám zástavu vozidel a přitom můžete váš vůz nadále užívat i po dobu zástavy auta. Naše autozastavárna Praha Dozastavy.cz - zastavárna aut Praha poskytuje levně zástavy všech vozidel po celém území ČR. Dejte auto do zástavy Praha a obdržíte hotovost ihned a na ruku a auto máte stále k dispozici dle vašich potřeb. Zastavárna aut Dozastavy.cz umožňuje uzavřít zástavu auta i mimo pracovní dobu. Volejte nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku ještě dnes. Vše proběhne rychle a..

Autozastavárna Praha Dozastavy.cz je spolehlivá a diskrétní zastavárna aut, kde vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy auta - s autem jezdíte nadále dle vašich potřeb a u naší autozastavárny Dozastavy.cz platíte nejnižší poplatky v ČR. Dejte k nám auto do zástavy Praha a peníze obdržíte ihned a v hotovosti. Zastav svůj vůz u nás za výhodných podmínek a můžete obdržet až 80% s ceny vozidla a přitom s autem nadále jezdíte. Volejte 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás na pobočce. Vše proběhne..

Naše společnost Dozastavy.cz - autozastavárna Praha nabízí rychlé zástavy aut, zástavy nemovitostí a zástavy a výkup luxusních hodinek. Potřebujete rychle peníze? Dejte u nás auto do zástavy a můžete ho i nadále užívat a jezdit s ním dle vašich potřeb - zastavárna aut Praha Dozastavy.cz vám půjčí peníze ihned a vyplatí domluvenou částku v hotovosti do 15 minut. Zastav vůz u naší zastavárny aut a vše proběhne rychle a diskrétně k vaší spokojenosti. Naše zástava - půjčka ručená autem je..

Zastavárna aut Praha Dozastavy.cz je autozastavárna, kde své vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy aut. Dejte auto do zástavy Praha a obdržíte peníze v hotovosti do 15 minut a s vozidlem nadále jezdíte dle vašich potřeb. Naše půjčka oproti zástavě auta je vhodná pro každého, kdo vlastní auto, motorku, obytné auto, dodávku, luxusní auto, nákladní auto, loď, ale i například nemovitost a luxusní hodinky. Volejte nonstop linku 792 200 200 jsme tu pro vás - vše proběhne rychle a diskrétně k vaší..

Autozastavárna Praha Dozastavy.cz - dejte auto do zástavy a můžete ho i nadále užívat. Zastav vůz a naše zastavárna aut vám vyplatí peníze ihned a v hotovosti. Zastavárna aut Praha ocení vaše vozidlo zdarma a příjme váš vůz do zástavy na dobu jakou potřebujete. Máme nízké poplatky, jednáme slušně a diskrétně k vaší spokojenosti. Volejte nonstop linku 792 200 200, jsme tu pro vás a vyřešíme vaši složitou finanční situaci do 15 minut.

Zastavárna aut Dozastavy.cz vám umožní automobil užívat i po dobu zástavy vozidla. Jsme nejlevnější autozastavárna v ČR. Peníze obdržíte v hotovosti ihned a na ruku, tak funguje autozastavárna Praha Dozastavy.cz. Působíme po celé ČR zastavujeme všechny vozidla: osobní auta, nákladní auta, dodávky, motorky, skůtry, čtyřkolky obytné automobily, caravany,  a další vozidla. Do zástavy bereme i nemovitosti a luxusní hodinky. Volejte nonstop linku 792 200 200, děkujeme a jsme tu pro vás.

Poskytujeme zástavu luxusních značkových náramkových hodinek Breitling, Omega, Rolex, Hublot, Patek Philippe, Audemars Piguet, Ulysse Nardin, TAG Heuer, Bovet, Longines, Cartier, Chopard a další švýcarské luxusní hodinky. Zastavárna hodinky Praha Dozastavy.cz působí po celé ČR a vaše hodinky vezmeme do zástavy nebo můžeme nabídnout i výkup luxusních hodinek ihned a v hotovosti.  Dále poskytujeme tyto služby: zástavy nemovitostí a zástavy vozidel - dejte auto do zástavy a můžete ho i..

Společnost autozastavárna Praha Dozastavy,cz je vaše rychlá zastavárna aut, kde můžete užívat vozidlo i po dobu zástavy vozidla. Smlouvy uzavíráme měsíční s možností prodloužení dle vašich potřeb. Dejte auto do zástavy a peníze obdržíte v hotovosti, ihned a na ruku. Jsme nejlevnější autozastavárna v ČR, jednáme lidsky a diskrétně k vaší spokojenosti. Neváhejte a zavolejte nám na nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku, děkujeme.

VŠE PROBĚHNE SLUŠNĚ, PROFESIONÁLNĚ A DISKRÉTNĚ
kontakt volat

KONTAKT

kontakt
tel.: 792 200 200 NON-STOP
kontakt
Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od Hlavního nádraží
kontakt dozastavy@dozastavy.cz
kontakt
Otevírací doba po-pá: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovni dobu.
kontakt
Jméno a příjmení
Telefon
Kontaktní e-mail
Město
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800