tel.:792 200 200
působíme
po celé ČR

Novinky

Naše společnost, jako poskytovatel zástavy vozidel a luxusních hodinek, vám také nabízí rychlou půjčku ručenou auty, motocykly, luxusními hodinkami a nemovitostmi. Vaši nemovitost můžeme rychle vykoupit nebo vzít do zástavy a to za úrok už od 1%. Neváhejte a pro více informací nás kontaktujte na telefon 792 200 200. Jsme Vám k dispozici v Praze, Brně, Pardubicích, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Plzni.

29.01.2023 13:30

V roce 2023 si občané České republiky zvolili nového presidenta. Pevně věříme, že i vy, kteří máte potřebu využít služeb v oblasti autozastavárny, zástavy nemovitostí a výkupu čí zástavy luxusních hodinek se rozhodnete pro naší společnost Dozastavy.cz. Jsme i nadále připravení poskytnout komplexní služby v oblasti zástavy i výkupu vozidel, motocyklů, švýcarských značkových hodinek, bytů, domů, pozemků  a všech dalších nemovitostí. Navštivte naš pobočky v Praze, Brně, Olomouci,..

 Jménem naší zaběhnuté společnosti Autozstavárna Dozastavy.cz - Zastavárna Aut Praha bychom rádi popřáli vše nejlepší do nového roku 2023, hlavně zdraví a hodně radosti i štěstí. Jme opět připraveni, poskytnout všem našim klientům kvalitní služby v oblasti zástavy a výkupu luxusních hodinek, nemovitostí a především všech vozidel a motocyklů. Neváhejte a navštivte naši pobočku v Praze, Brně, Olomouci a Pardubicích. Nově jme také na Slovensku v centru Bratislavy. Těšíme se na Vás

Na naší pobočce v Brně - Štýřice v ulici Petržálkova poblíž budovy AZ Toweru, můžete rychle a bezpečně prodat, nebo dát na výkup, či do zástavy, své luxusní hodinky, auto, motocykl i nemovitost a to jak byt, dům, chatu, chalupu i pozemky. Rychle zdarma oceníme a nabídneme vám nejlepší možnou cenu. Pro zákazníky z Brna a okolí jsem k dispozici od pondělí do pátku a po telefonické dohodě je možnost i o víkendu. Naše společnost je v Jihomoravském kraji největším specialistou na výkup a..

Vítáme vás na stránkách společnosti Dozastavy.cz, jenž se úzce specializuje na výkup, zástavy i následný prodej luxusních použitých švýcarských hodinek značek Rolex, Hublot, Omega, IWC, Breguet, Breitling, Panerai, Audemars Piguet, Patek Philippe, Cartier, Chopard. K dispozici máme pro všechny zájemce zřízenou nonstop telefoní linku 792 200 200, na které rádi odpovíme na vaše dotazy a domluvíme si s vámi schůzku u nás v kanceláři. Navštivte naše pobočky v Praze, Brně, Olomouci i Ostravě a..

Připravujeme pro naše zákazníky otevřít novou pobočku výkupu a zástav hodinek v Brně a to v Heršpické ulici poblíž budovy AZ Tower. Zde budete moci prodat či zastavit vaše luxusní nové i použité hodinky a nebo dát do zástavy svůj automobil či motocykl. Autozastavárna Praha Dozastavy.cz s pobočkou v Brně vám bude k dispozici a nabídne nejlepší možnou cenu. Platíme ihned v hotovosti nebo převodem na váš bankovní účet. Využijte našich solventních služeb a domluvte si schůzku na nonstop lince 792..

Srdečně vás vítáme na stránkách naší společnosti Dozastavy.cz jenž se specializuje na výkup a zástavy luxusních hodinek, vozidel a nemovitostí. Autozastavárna Praha je v novém školním roce připravena poskytnout službu všem zájemcům a to i těm co nejsou z Prahy. Náš obchodní zástupce vás navštíví v Brně, Olomouci, Pardubicích i sousedním Hradci králové, také v Plzni a přijedeme za vámi i do Českých Budějovic a Liberce. Zástavu vozidel a hodinek včetně výkupu si domluvte na telefoní nonstop..

Vítejte na stránkách společnosti Dozastavy.cz jednoho z největších poskytovatelů zástav vozidel, nemovitostí a luxusních hodinek v České republice. Jen co pomalu odezněl problém s nemocí Covid 19, zasáhla svět válka na Ukrajině. Naše společnost poskytla finanční dar na humanitární pomoc obětem této války a pevně doufáme, že se celá situace brzy uklidní a bude nastolen klid zbraní. Jsme připraveni poskytnout všem zájemcům výkup i zástavu luxusních hodinek  a automobilů v naší..

Řešíte, kde v současné době rychle získat finanční pomoc? Doba pandemie Covidu se blíží ke konci a naše společnost autozastavárna Praha Dozastavy.cz je připravena poskytnout peníze v hotovosti i převodem pro vaše potřeby. Výkup i zástavy aut, luxusních hodinek a nemovitostí poskytneme každý den. Naše pobočky najdete nejen v Praze, ale i Brně, Olomouci, Znojmě, Plzni, Hradci Králové a Pardubicích. Kontaktní místa máme také v Teplicích, Českých Budějovicích, Kladně i v Kolíně, Mladé Boleslavi a..

Všem našim zákazníkům, přejeme vše nejlepší v novém roce 2022 a to hodně zdraví, pracovních úspěchů a klidu v rodiném životě. Naše společnost Dozastavy.cz autozastavárna Praha i celá ČR je Vám i nadále každý den k dispozici. Poskytneme rychlou zástavu všech vozidel, motocyklů, nemovitostí a luxusních hodinek.

Nevíte si rady jak zastavit vaše luxusní hodinky, nemovitost nebo auto či motorku a získat tak potřebné finance? Společnost Dozastavy.cz autozastavárna Praha - zastavárna aut a hodinek vám ráda poskytne rychlou půjčku nebo odkoupí váš automobil, dům či byt, ale také luxusní hodinky Rolex, Omega, Breitling, Hublot, Audemars Piguet, Patek Philippe, Vacheron Constantin, IWC, Breguet a další luxusní švýcarské nové i použité hodinky. Dejte auto do zástavy a peníze obdržíte při podpisu smlouvy už za..

Naše společnost autozastavárna Praha - zastavárna aut Dozasatavy.cz umožnuje užívat váš vůz i nadále po celo dobu zástavy. Dejte k nám auto do zástavy a jezdíte v něm i po uzavření smlouvy. Váš vůz užíváte po celou dobu a bez omezení. Tato rychlá půjčka oproti zástavě auta, je možnost, jak ihned získat peníze a ručit svým vozem i bez nutnosti složitých procesů schvalování a lustrací. Zastav auto u nás a peníze obdržíte do 15 minut hned při podpisu smlouvy a to v hotovosti nebo převodem na..

V naší společnosti Dozastavy.cz můžete zastavit vozidlo, nemovitost i luxusní švýcarské hodinky. V době pandemie Sars Covid 19 máme otevřenou naši kancelář a dodržujeme přísné bezpečnostní opatření nařízené vládou. Prostory jsou pravidelně dezinfikovány a pro naše klienty je v nabídce respirátor ffp2 nebo nano rouška zdarma. Pokud u nás v autozstavárně Praha zastavíte svůj vůz tak ho můžete i nadále užívat a jezdit v něm tak jak potřebujete. Poskytneme i zajímavou zástavu nemovitostí a to jak..

Naše společnost autozastavárna Praha Dozastavy.cz má pro vás otevřenou naši hlavní kancelář i v době pandemie Covidu 19. Dodržujeme opatření schválená vládou v oblasti hygienických předpisů. Rádi vám poskytneme rychlou zástavu všech vozidel, nemovitostí a luxusních hodinek. Provádíme i výkup hodinek a zástavu to ihned a v hotovosti. V případě, že chcete dát do zástavy auto, tak ho můžete u nás i nadále užívat a jezdit s ním. Půjčíme vám peníze i na zástavu nemovitostí. Pokud vlastníte byt,..

Všem starým i novým klientům přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021. Služby naší autozastávárny Praha, zastavárny aut Dozastavy.cz budou fungovat i nadále v roce 2021 a těšíme se na vás. Pro stálé zákazníky poskytneme věrnostní slevy a vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy a jezdit s ním. Zájemcům z celé České republiky, ale i ze Slovenska, Německa, Itálie, Ruska a Ukrajiny nabízíme profesionální zástavu luxusních hodinek a také výkup hodinek Švýcarských značek jako je Rolex, Hublot..

Víte, kde získat i v období pandemie Covid 19 peníze oproti zástavě aut, hodinek a nemovitostí? Autozastavárna Praha Dozastavy.cz je otevřena a funguje i online. Zavolejte na nonstop číslo 792 200 200 a domluvte si termín návštěvy v naší kanceláři v centru Prahy.  Zde můžete získat půjčku ručenou autem, motorkou, nebo dát do zástavy i výkupu vaše luxusní hodinky čí nemovitost. Máme pobočky v Pardubicích, Plzni a také v Olomouci a Liberci. Auto do zástavy můžete dát i v Českých..

Nyní i v období pandemie COVID 19 poskytneme všem zájemcům rychlou zástavu vozidel, luxusních hodinek i nemovitostí. Peníze vyplatíme ihned a v hotovosti. Nosíme roušky a dodržujeme řádně pravidla hygieny a používáme dezinfekci. Vše probíhá rychle, slušně, diskrétně a bezpečně. Autozastavárna Praha Dozastavy.cz  je vám k dispozici na nonstop lince 792 200 200. Neváhejte, zavolejte a auto můžete užívat i po dobu zástavy a jezdit s ním. Rychlá půjčka ručená autem, nemovitostí a..

Rychlá půjčka ručená ručená autem a peníze ihned na ruku v hotovosti nebo bankovním převodem, to vše lze získat během 15 minut v naší zastavárně aut Dozastavy.cz se sídlem v Praze. Máme pro vás otevřeny nové pobočky v Brně, Plzni a na jihu jsem v Českých Budějovicích. Nové zastoupení je také v Karlových Varech, Chomutově, Teplicích a Ústí nad Labem. Pro klienty z Východních Čech je tu autozastavárna Pardubice a Hradec Králové a malou pobočku máme také v Trutnově. Dejte vaše auto do zástavy a..

Nikdy jste nevyužili služeb autozastavárny a řešíte na koho se s důvěrou obrátit ohledně půjčky ručené autem? Naše společnost poskytuje rychlé zástavy všech vozidel za nízký poplatek a své vozidlo můžete i nadále užívat a jezdit s ním jako doposud. V případě že nemáte exekuci a insolvenci můžete u nás uzavřít smlouvu a za 20 minut odjíždíte domů s penězma v kapse. Sídlíme v centru Prahy a působíme i v dalších městech jako jsou Plzeň, Pardubice a Liberec. Tam kde nejsme, tak za vámi můžeme..

Informace pro všechny zákazníky naší autozastavárny Praha Dozastavy.cz. I v letních měsících, během prázdnin máme pro vás otevřeno každý všední den a o víkendu nás je možné navštívit po telefonické domluvě. Denně pro vás poskytujeme zástavy aut, nemovitostí a výkup i zástavu luxusních hodinek. Nonstop telefoní linka 792 200                  200 je připravena odpovědět na vaše dotazy a rádi vám poradíme jak uzavřít diskrétně a rychle spolehlivou..

Společnost Dozastavy.cz se sídlem v Praze poskytuje rychle peníze oproti zástavě aut, nemovitostí a luxusním hodinkám. Platíme ihned a v hotovosti, finance obdržíte ihned při podpisu smlouvy. Naše autozastavárna Praha nabízí zástavu vozidel a motocyklů - vaše vozidlo můžete užívat i po dobu zástavy. Přijmeme do zástavy i luxusní švýcarské hodinky značek Rolex, Breitling, Omega, Hublot, IWC, Patek Philippe atd. Vaše značkové hodinky můžeme od Vás i vykoupit. Působíme po celé ČR a to v Brně,..

Dostali jste se během karantény spojené s Covid 19 do finanční tísně? Autozastavárna Dozastavy.cz je připravena půjčit potřebnou finanční částku za vaše vozidlo. Dejte auto do zástavy, peníze obdržíte do 15 minut a váš vůz můžete stále využívat a jezdit s ním. Děláme i zástavy nemovitostí a luxusních hodinek. Máme centrální pobočku v Praze, ale najdete nás i v Brně, Plzni a také v Pardubicích. Náš tým zkušených odborníku je vám k dispozici každý den a poskytne vám diskrétně profesionální..

Řešíte vaši složitou finanční situaci? Jste zde na správné adrese. Naše rychlá půjčka ručená autem, nemovitostí nebo luxusními hodinkami je zde pro vás a máme otevřeno. Zavolejte na nonstop linku 792 200 200 a domluvte si schůzku u nás v autozastavárně Praha, jenž je specialista i na zástavu a výkup luxusních hodinek a nemovitostí. Dejte auto do zástavy a můžete ho nadále využívat a jezdit s ním, u nás to tak jde. Jste li z Prahy, Brna či Plzně, nebo bydlíte v Jihlavě, Pardubicích i..

Naše společnost má pro vás otevřenou hlavní kancelář na Praze 3, kde vám poskytneme rychlou zástavu aut, motorek, nemovitostí a luxusních hodinek. V případě zájmu je nutné si nejprve domluvit návštěvu na telefoním čísle 792 200 200 a poté navštívit naší pobočku - po dobu pandemie je povinnost mít ochranou roušku a nejlépe i jednorázové rukavice nebo ruce dezinfikujte patřičným gelem. Půjčka ručená autem, hodinkami nebo nemovitostí je uskutečněna v naši dezinfikované kanceláři. Autozastavárna..

Přemýšlíte, kde rychle získat peníze v hotovosti? Navštivte naší společnost Autozastavárna Praha Dozastavy.cz a můžete získat potřebný obnos do 15 minut ihned při podpisu smlouvy. Zastavujeme auta, motorky, nemovitosti a luxusní hodinky. Automobil můžete využívat i po dobu zástavy a jezdit s ním. Luxusní značkové hodinky zastavíme nebo od vás vykoupíme za slušnou cenu. Naše zastavárna aut má pobočku v Pardubicích, Hradci Králové a Plzni. Zavolejte na nonstop telefon 792 200 200 a..

Lámete si hlavu jak nejrychleji získat potřebné peníze? Kontaktujte naši autozastavárnu Praha Dozastavy.cz a my vám rychle a bezpečně poskytneme potřebnou finanční hotovost. Ručit můžete vaším vozidlem, nemovitostí a do zástavy i na výkup vezmeme luxusní hodinky značek Breitling, Rolex, Omega, IWC, Zenith, Patek Philippe, Hublot, Audemars Piguet, Tag Heuer a další top švýcarské značkové hodinky. V případě, že se rozhodnete dát do zástavy vaše auto, motorku i karavan, tak je možné ho i nadále..

Zdravíme všechny naše zákazníky v novém roce 2020 a rádi vám poskytneme rychlou zástavu aut, luxusních hodinek a nemovitostí. Autozastavárna Praha vám umožní vozidlo užívat i během zástavy a to za nejnižší cenu v ČR. V případě, že chcete vaše luxusní hodinky prodat, tak nabízíme rychlý výkup za rozumné ceny a peníze obdržíte ihned při podpisu smlouvy. Zastavárna aut Praha Dozastavy.cz působí i v Pardubicích a sousedním Hradci Králové. Své zákazníky máme také v Plzni a Českých Budějovicích..

Autozastavárna Dozastavy.cz nabízí rychlou zástavu všech vozidel a motocyklů. U nás můžete své auto užívat i po dobu zástavy a jezdit s ním nadále. Navštivte naší pobočku Praha a peníze obdržíte do 15 minut ihned při podepsání smlouvy. Půjčka ručená autem je rychlý způsob jak vyřešit finanční problém a získat hotovost. Zastavit své vozidlo můžete po celé ČR. Náš mobilní technik přijede i k vám do Plzně, Pardubic, Hradce Králové,  ale i do Českých Budějovic i Olomouce. Poskytneme i..

Naše rychlá služba výkup automobilů, nemovitostí a luxusních hodinek je určena pro každého. Vozidlo od vás ihned vykoupíme za nejvyšší možnou cenu. Také nabízíme výkup s právem zpětné koupě, kdy můžete své vozidlo nadále užívat a jezdit s ním jak doposud. Společnost B TIME CZ vám vyplatí potřebnou sumu v hotovosti nebo expresně na váš účet.  Volejte naší nonstop linku a zarezervujte si termín schůzky u nás na pobočce a to bez čekání. Připravujeme pro vás novu provozovnu..

V naší pobočce autozastavárna Dozastavy.cz Praha, obdržíte peníze oproti zástavě vašeho vozidla ihned po podepsání smlouvy. Výplata proběhne v hotovosti a vaše vozidlo můžete i nadále užívat pro vaše potřeby. Dejte auto do zástavy v pobočce naší zastavárny aut v Praze, Brně ale i v Pardubicích a Hradci Králové. Nově pro vás otevřeme další pobočky v Plzni, Liberci a už také na Kladně a v Jihlavě a brzy zahájí provoz autozastavárna České Budějovice a Teplice. Pro zájemce co vlastní..

VŠE PROBĚHNE SLUŠNĚ, PROFESIONÁLNĚ A DISKRÉTNĚ
kontakt volat

KONTAKT

kontakt
tel.: 792 200 200 NON-STOP
kontakt
Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od Hlavního nádraží
kontakt dozastavy@dozastavy.cz
kontakt
Otevírací doba po-pá: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovni dobu.
kontakt
Jméno a příjmení
Telefon
Kontaktní e-mail
Město
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800