tel.:792 200 200
působíme
po celé ČR

Zastavárna hodinek

Zastavárna a výkup hodinek Praha přijímá do zástavy luxusní hodinky a umožňuje i výkup luxusních hodinek: Breitling, Tag Heuer, Omega, IWC Schaffhausen, Zenith, Glashutte Original, Vacheron Constantin, Patek Philippe, Rado, Rolex, Porsche design, Cartier, Ulysse Nardin, Hublot, Audemars Piguet, Panerai, Longines, Jaeger-LeCoultre, Nomos, Tissot, Oris, Richard Mille, Tudor, Chopard, Bell&Ross, U-Boat, Eterna, Franck Muller, Fortis, Breguet, Bovet, Maurice Lacroix, a jiné luxusní, exkluzivní či zajímavé hodinky.

Do zástavy bereme pouze originály hodinek, ne fejky, kopie, repliky a podobné napodobeniny. Zástavy a výkup luxusních hodinek provádí odborný personál, který vaše luxusní hodinky správně ocení.

Co potřebujete k zástavě a výkupu hodinek – občanský průkaz nebo pas, originál krabičku nebo pouzdro (pokud ho máte k dispozici), doklady od hodinek - identifikační kartu (pokud máte k dispozici), fakturu, případně daňový doklad (pokud je máte k dispozici), návod a veškeré příslušenství (pokud je máte k dispozici). Doklady o servisu nebo opravě (pokud jsou k dispozici). Zástava hodinek je možnost jak získat rychle potřebnou hotovost a nemuset přitom prodávat svoje hodinky.

Výkup luxusních hodinek: jste-li případně rozhodnuti Vaše luxusní značkové hodinky prodat, neváhejte nás kontaktovat. Hodinky vykoupíme za nejvyšší možnou cenu a platíme hotově ihned. Výkup hodinek proběhne na naší provozovně v centru Prahy a nebo k Vám můžeme po domluvě i přijet a uskutečnit výkup hodinek i u Vás doma, případně i v zaměstnání a tím Vám ušetřit čas.                          

Volejte nonstop linku zastavárna hodinek a výkup hodinek Praha i celá ČR na tel.: 792 200 200, bazar hodinky Dozastavy.cz je tu pro vás.


Jak postupovat:

  1. Zavolejte nám nebo pošlete informace o Vašich hodinkách přes formulář či emailem, případně MMS, Viber nebo WhatsApp.

  2. Zdarma předběžně oceníme Vaše hodinky a domluvíme výši zástavy a schůzku u nás na pobočce. Doba a čas zástavy závisí pouze na Vás.

  3. Přijedete k nám na pobočku, kde zkontrolujeme hodinky a uzavřeme smlouvu o zástavě případně i výkupu. 

  4. Vyplatíme Vám domluvenou částku a odjíždíte s penězi k Vaší spokojenosti. Vše probíhá velmi slušně, odborně a hlavně diskrétně.

  5. Vaše hodinky jsou po dobu zástavy bezpečně uschovány v bankovním trezoru.

  6. Tak pracuje zastavárna hodinky Praha - Dozastavy.cz v letošním roce 2023.

VŠE PROBĚHNE SLUŠNĚ, PROFESIONÁLNĚ A DISKRÉTNĚ
kontakt volat

KONTAKT

kontakt
tel.: 792 200 200 NON-STOP
kontakt
Roháčova 77 Praha 3 - Žižkov pouze 5 minut od Hlavního nádraží
kontakt dozastavy@dozastavy.cz
kontakt
Otevírací doba po-pá: 9:00 - 17:30 hod lze domluvit schůzku i mimo pracovni dobu.
kontakt
Jméno a příjmení
Telefon
Kontaktní e-mail
Město
Co nabízím DOZÁSTAVY
Účet bankovního spojení veden u České spořitelny č. 4245409339/0800